Добредојдовте во КАМ Трговскиот Центар

Прошетка Низ Трговскиот Центар КАМ Village

Станете дел од големото КАМ семејство.

Што Можете Да Пронајдете?

Во склоп на Трговскиот центар сместен e КАМ МАРКЕТОТ со вкупна површина од 615м2 кој преставува ланец на дисконтни продавници за продажба на основни животни намирници и останати производ за секој дневна употреба.

Добредојдовте во светот на најсовремената игротека Вања, најзабавното, најкреативно и едукативно катче во Охрид, која се наоѓа во склоп на ТЦ KAM VILLAGE. Место за забава, уживање и дружење.

Ресторанот располага со околу 110 седишта и ќе нуди можност за организирање на мини семејни прослави, свадби, родендени, крштевки како и професионални деловни средби и состаноци.

Бистрото има мало но слатко мени, како и висококвалитетни оброци. Најслатки се најниските цени, достапни за сечиј џеб.

Новости

Ресторан „Village“

Месец декември во знакот на хотелскиот ресторан „Village“  Декември 9, 2018   Охрид, 9. декември 2018 (ОХРИДПРЕС) – Во текот на месец декември, хотелскиот ресторан „Village“ организира предновогодишни забави и дочек на новата 2019 година. – За таа цел, хотелот и...

read more

Бистро „Village“ со уште поатрактивни цени

Неодоливи цени во Бистро „Village“ Охрид, 7. декември 2018 – Од Бистро „Village“, кое работи во рамките на трговско забавниот центар „Village Вања Камчев“ нудат уште поатрактивни цени за потрошувачите. – Не ја пропуштајте можноста да пробате квалитетни јадења од...

read more

Oтворен е новиот ресторан „Бистро Вилиџ“

Во среда на 1-ви Август свечено се отвори новото Бистро во комплексот Вилиџ Вања Камчев. Работното време на ресторанот е од 11:00 до 20:00 часот, а на површина од 260 м2 располага со над 50 седишта за гости. Лоциран е на 250 метри од меѓуградската автобуска станица во...

read more